BTK logo

Kontakt

Kontakty na jednotlivé oddelenia

VEDENIE

Riaditeľ

Ľubomír Novák novak@btk.sk

Technický riaditeľ

Michal Janščák janscak@btk.sk

Ekonomický riaditeľ

Ing. Martin Moravčík moravcik@btk.sk

Office manažér

Mgr. Andrea Babulicová babulicova@btk.sk

Marketingový manažér

Mgr. Veronika Kühtreiber kuhtreiber@btk.sk

TECHNOLOGICKÁ DIVÍZIA

Vedúci rozpočtového oddelenia

Ing. Ladislav Rondzik rondzik@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Lukáš Kubina kubina@btk.sk

Projektový manažér

Peter Šuplata suplata@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Šimon Lacik lacik@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Igor Csáder csader@btk.sk

Rozpočtár

Lenka Lehotová lehotova@btk.sk

Rozpočtár

Ing. Radka Gunárová gunarova@btk.sk

STAVEBNÁ DIVÍZIA

Projektový manažér

Ing. Tomáš Pribula pribula@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Pavol Hronský hronsky@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Adrián Andraščík andrascik@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Pavol Stetulič stetulic@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Stanislav Smalik smalik@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Pavol Kutlák kutlak@btk.sk

Rozpočtár

Ing. Silvia Kovács kovacs@btk.sk

Realitný manažér

Linda Lelovská, MBA lelovska@btk.sk

Rozpočtár

Ing. Boglárka Nagy nagy@btk.sk

Stavbyvedúci

Ľuboš Prípada pripada@btk.sk

Rozpočtár

Ing. Eva Sodomová sodomova@btk.sk

Manažér klientskych zmien a štandarov

Ing. Lucia Rusnákova rusnakova@btk.sk

EKONOMICKÉ ODDELENIE

Hlavný účtovník

Ing. Kristína Ivančíková ivancikova@btk.sk

Účtovník

Ing. Simona Kollárová kollarova@btk.sk

Účtovník

Ing. Katarína Jágerová jagerova@btk.sk

SERVISNÁ DIVÍZIA

Servis

Matej Tešovič tesovic@btk.sk

DIVÍZIA ELEKTRO

Projektový manažér

Ing. Róbert Hassel hassel@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Martin Ďurfina durfina@btk.sk

Projektový Manažér

Stanislav Benkovič benkovic@btk.sk

Kontaktujte nás

Obchodné meno:  BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.   Obchodné meno:  BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.  

BTK - bývanie, teplo, klimatizácia s.r.o.   

Hradská 1/a,

Bratislava 821 07   

 

IČO: 35 786 418

Spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III., oddiel Sro, vložka č. 21540/B

 

Tel.:+421 2/40 20 09 11
E-mail: btk@btk.sk

 

Potrebujete poradiť alebo máte záujem o naše služby BTK? Vyplňte kontaktný formulár alebo kontaktujte zamestnanca BTK.

 

Vlastníme certifikáty

Všetky polia označené * sú povinné

Zadajte prosím vaše meno a priezvisko
Zadajte prosím váš e-mail
Zadajte prosím vaše telefónne číslo
Zadajte prosím vašu správu
Bez vášho súhlasu nie je možné formulár odoslať