BTK logo

Kontakt

Kontakty na jednotlivé oddelenia

VEDENIE

Riaditeľ

Ľubomír Novák novak@btk.sk

Technický riaditeľ

Michal Janščák janscak@btk.sk

Sekretariát

Mgr. Andrea Babulicová babulicova@btk.sk

Ekonomické oddelenie

Nina Igonda igonda@btk.sk

Ekonomické oddelenie

Jozef Braunecker braunecker@btk.sk

Obchodný manažér

Mgr. Ingrid Lendelova lendelova@btk.sk

Ekonomický riaditeľ

Ing. Martin Moravčík moravcik@btk.sk

TECHNOLOGICKÁ DIVÍZIA

Vedúci rozpočtového oddelenia

Ing. Ladislav Rondzik rondzik@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Lukáš Kubina kubina@btk.sk

Projektový manažér

Peter Šuplata suplata@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Šimon Lacik lacik@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Igor Csáder csader@btk.sk

Rozpočtár

Lenka Lehotová lehotova@btk.sk

Rozpočtár

Ing. Radka Gunárová gunarova@btk.sk

Rozpočtár

Ing. Andrea Szépová szepova@btk.sk

STAVEBNÁ DIVÍZIA

Projektový manažér

Ing. Tomáš Pribula pribula@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Pavol Hronský hronsky@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Adrián Andraščík andrascik@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Pavol Stetulič stetulic@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Stanislav Smalik smalik@btk.sk

Projektový manažér

Ing. arch. Marek Stránsky stransky@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Pavol Ďurkovič durkovic@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Pavol Kutlák kutlak@btk.sk

Rozpočtár

Ing. Silvia Kovács kovacs@btk.sk

SERVISNÁ DIVÍZIA

Servis

Matej Tešovič tesovic@btk.sk

DIVÍZIA ELEKTRO

Projektový manažér

Ing. Róbert Hassel hassel@btk.sk

Projektový manažér

Ing. Martin Ďurfina durfina@btk.sk

Kontaktujte nás

Hradská 1/a
821 07 Bratislava

Tel.:+421 2/40 20 09 11
E-mail: btk@btk.sk

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri
Okresného súdu Bratislava I.,
Oddiel: Sro, vložka číslo: 21540/B

 

Potrebujete poradiť alebo máte záujem o naše služby BTK? Vyplňte kontaktný formulár alebo kontaktujte zamestnanca BTK.

 

Všetky polia označené * sú povinné

Zadajte prosím vaše meno a priezvisko
Zadajte prosím váš e-mail
Zadajte prosím vaše telefónne číslo
Zadajte prosím vašu správu
Bez vášho súhlasu nie je možné formulár odoslať